EcoWay Cleaning jest profesjonalną firmą sprzątającą dbającą o Ciebie jak i środowisko naturalne. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego świata jakimi są dbałość o ekologię, własne zdrowie, oraz czas postanowiliśmy sprostać temu zadaniu wykorzystując Nanotechnologię w czyścikach, którymi się posługujemy.

Czyściki te mają właściwości bakteriostatyczne, są w stanie zniszczyć setki rodzajów chorobotwórczych wirusów, bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów, poprzez nanocząteczki srebra które zostały wykorzystane do ich produkcji. Poprzez zastosowanie NanoSilver Technologii nowoczesne czyszczenie bazuje tylko na wodzie, która jest naturalnym elementem organizmu ludzkiego. Dzięki temu nasza firma działa również w trosce o osoby borykające się z astmą i alergią. Stosowanie preparatów chemicznych szkodzi nie tylko Tobie i Twoim bliskim, ale także naszej planecie.

Nano Silver Technology jest wyjątkowym sposobem na to, jak uniknąć codziennego spuszczania ogromnej ilości chemikaliów, którymi czyścimy nasze gospodarstwa domowe, do potoków, rzek, mórz i oceanów. Poprzez ochronę naszej planety chronimy przede wszystkim siebie.
Jesteśmy pierwszą firmą sprzątającą która wykorzystuję NanoTechnologię w czyszczeniu.
Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, oraz lubisz dbać o swój dom nie tylko ten w którym mieszkasz, ale nasz wspólny- Ziemię, jesteśmy tym czego szukasz.